VRF Klima Sistemleri

Erkekler için tüy dökücü krem ​​- ne kadar etkilidir?

Erkekler için tüy dökücü krem etkilimidir?

Bu bir klişe olabilir, ama aynı zamanda kontrolden görevden değildir: erkekler vücut bakımı ve üzerinde aynı şekilde olan epilasyon , ama kabul kadınların dünyasını olduğu gibi, uzun süre çok fazla zaman ve enerji harcamak istemiyoruz. Bu yüzden adam genellikle hızlı, ucuz, pratiktir! Neyse ki, piyasadaki birçok tüy alma kremleri söz veriyorum! kıl dökücüÜreticilere göre, kullanıcılarına inanılmaz hızlı, kolay, ucuz ve hatta tamamen ağrısız epilasyon, hepsi sadece biraz krema ve birkaç dakikalığına sunuyorlar. Saç sorunları olan erkekler çok dikkatli – burada tüy dökücü krem ​​geliyor!

Tüy dökücü kremle ne kastedilmektedir?
Epilasyon krem ​​- adından da anlaşılacağı gibi – özel maddeler kullanılarak orada tüy dökücü yerde üzerine doğrudan uygulanabilir ve bir kimyasal macun veya krem ​​kıl yapısına saldırmak ve kıllar böylece gözenekleri tetikler. Bu tür merkaptoasetik asit ve sodyum hidroksit gibi, tipik olarak 5-10 dakika bileşenlerin bir maruz kalma süresi sırasında, keratin lifleri ile bir kimyasal reaksiyonun oluşturulması kıl, çekirdek nüfuz eder. Bu işlem sayesinde, bireysel kıllar zayıflar, gevşer ve derinin kolayca ayrılması için maruz kalma süresinin sonundadır.
gibi erken olduğunu epilasyon, için mutlak rekor fiyat olan 1-2 € / 100 ml olarak piyasada mevcut bu tür epilasyon kremleri neden Depilan, Veet, Derin Line ve CO yapıştırın. kesinlikle en ucuz epilasyon yöntemleri arasında. Örneğin, Deepline tüy dökücü kremini 7.95 € ve hatta daha ucuz olan Veet tüy dökücü kremini 3.49 € ‘dan alabilirsiniz. Ayrıca, tüy dökücü jel kremi, tüy dökücü sprey ve Co gibi tüm saptırma ürünleri – hepsi hemen hemen aynı – aynıdüşük bir fiyat vardır. Krem ve jel ile epilasyonu ödeyebilirsiniz!

Erkekler için tüy dökücü krem ​​veya: Bu krem ​​de erkekler için mi?
Temel olarak kozmetik ve bakım ürünlerinin yanı sıra hijyen ve epilasyon yöntemlerinin cinsiyete verilmesi yanlıştır. Her epilasyon tekniği ve her epilasyon ürünü kadın ve erkekler için her zaman uygundur! Bir erkeğin “kadın” ürününü almasını / kullanmasını engelleyebilecek tek şey, muhtemelen dişil tasarıma veya belki de pembe bir kokuya sahip olmasıdır. Bu sizi korkutmazsa, ürünlerinizi endişe etmeden satın alabilirsiniz ve iş için uygun olma konusunda endişelenmenize gerek yoktur.
Örnek tüy dökücü krem, komplike olmayan bir yol gibi görünüyor: tüy dökücü macunlar, kadınlarda olduğu gibi erkeklerde de eşit derecede iyi çalışır. epilasyon kremi sapın Erkekler genellikle bu genellikle artma ve ağrılı yöntemlerle itibaren önerilir epilatörler için düşük maliyetli alternatifler gibi hala utangaç ama ustura denemek istiyorum. neredeyse yatkın erkekler sadece bir şey için – yani kullanımı oldukça kolay, ağrısız ve ucuz ve ek olarak hem çünkü tüy dökücü krem, tam olarak doğru olduğundan!
Tüy dökücü kremle cilt uyumu hakkında ne düşünüyorsunuz?
“Kimyasal” ve “reaksiyon” gibi terimlerin bazı potansiyel kullanıcıları zaten caydırabilmesi oldukça olasıdır. Ancak, bu gibi kelimeler geniş uygulama alanı nedeniyle çoğu zaman yanıltıcıdır. Kimya temelde kötü bir şey değildir. Kesin olarak kimya, etrafımızdaki her yer ve bedenimizde her gün olur. Bu yüzden, kremlerin çeşitli toksik kimyasal maddeler üzerinde epilasyon için kullanıldığı gerçeği ile karıştırılmanıza izin vermeyin.
Yine de, bu epilasyon yöntemini hafifçe kullanmaması gerektiğini de itiraf etmeliyiz!
Macunlarda kullanılan bileşenler de cildi tahriş edebilir. Özellikle de kremin daha uzun süre çalışmasına izin verirseniz özellikle hassas bir cilt tipine sahip olmalısınız. Bu gibi durumlarda dikkatli olunmalıdır.
Ancak, yüksek kaliteli ve güvenilir bir ürün satın almak, tedaviyi önerilen şekilde yapmak ve vücudunuzdan olası sinyalleri aramak riski en aza indirir.
Adamda tüy dökücü krem ​​- onları her yerde kullanabilir misin?
Teorik olarak, kılın neresinde olursa olsun epilasyon kremini kullanabilirsiniz – herhangi bir yere saldırabilir ve kılı kaldırabilir. Ancak dikkatli olmanız gereken ya da kremayı kullanmamanız gereken yerler vardır.
Neyse ki yeni doğan Adonis için, erkek cildi genellikle kadınlarınkinden biraz daha sağlamdır. Bu nedenle, çoğu erkek kullanıcının bacakları , kolları, sırtları veya göğsü gibi bölgelerdeki tüylerden arındırıcı krem ​​kullanmasında problemleri olmayacaktır . Yüzünde
epilasyon hakkında mıya da adımda biraz daha dikkatli olmalısın. In Intimbereic krem herhangi vücut boşluklarına ya mukoz membranlarda hiçbir durumda alabilirsiniz, çünkü h özellikle kritik! Bu yüzden eğer sabit bir eliniz yoksa, bu “tehlike bölgelerinden” uzak durmayı ve bu noktalarda farklı bir depilasyon tekniğini kullanmayı tercih edersiniz!
Cilt aniden kaşınıp yanarsa ne yapmalı?
Aslında cevap açık olmalı: kremayı hemen yıkayın!
Bu tahriş macun için çok uzun pozlama neden oldu, ister başlangıç Cilt daha yüksek bir hassas ölçütü: krem her durumda iyice kısa sürede hemen ciltte kaşıntı, yanma veya diğer olağandışı bir duygu hissediyorum kaldırılmalıdır ,
Krem tamamen çıkarılırsa, cildi nemli kompreslerle ve muhtemelen bazı kuark veya yoğurtla besleyerek soğutmalısınız – bu, cildi rahatça yatıştırır ve iyileştirir. Cilt tahrişi ertesi gün iyileşmezse veya daha da kötüye gitmezse, doktora gitmenizi öneririz.

Ne zaman epilasyon kremi erkekler uygulamak için dikkat etmek zorunda!
Diğer herhangi bir depilasyon tekniğinde olduğu gibi, tüy giderme kremini kullanırken, tedavi sırasında ve sonrasında birkaç şey düşünmelisiniz – çünkü genel olarak her zaman: Önce güvenlik!
Tedavi öncesi – iyi bakım depilasyondan önce bile başlar!
kıllarını küçük bir tüy dökücü kremle kapatmayı düşünen herkes stratejik düşünmelidir: Bu kremler zararlı olmasa bile, ciltte hala çok hassas değildirler. Bu nedenle, cildin tedaviden birkaç gün önce gereksiz yere tahriş olmasını önlemek faydalı olacaktır. Örneğin, önümüzdeki birkaç gün içinde tüy dökücü krem ​​ile tüy atmayı planlıyorsanız, soyma, elbise sürtme ve güçlü güneşe maruz kalma tam olarak faydalı değildir.

Kullanımdan hemen önce, herhangi bir enkaz, losyon artığı ve diğer tahriş edicilerin cildini temizlemek için taktik olarak tedbirlidir, böylece krem ​​herhangi bir engele çarpmayacak ve doğrudan tüylerle temas etmeyecektir.
Bu arada – tüy dökücü krem ​​ile düzgün bir şekilde nasıl başa çıkılacağı!
Tedavinin kendisi için aslında çok az ama önemli ipuçları var.
Prosedür hızlı bir şekilde ilk önce açıklanır: Macunu doğrudan bir spatula ile (genellikle pakete dahil) veya cildin üzerinde bırakılacak bir kozmetik fırça ile uygulayın – böylece tüm kıllar kapatılır. Çok cimri olmamanız gerekir, çünkü ince bir krem ​​tabakası tüm tüyleri yok edemez.
Üretici tarafından önerilen süre bittiğinde, krem ​​spatula ve biraz ılık su ile çıkarılır. Ürünün maruz kalma süresi her zaman sıkı bir şekilde yapılmalıdır. Çok kısa bir süre için sonuç kötüleşebilir, bu yüzden kremin çok uzun süre maruz kalması cilde zarar verebilir ve kızarıklığa, kaşıntıya ve yanmaya neden olabilir!
Bakım sonrası – İş aynı yapılmadı
Epilasyon iyi giderse, o zaman ard arda işlemeye gider. İlk ve en önemlisi, kremin herhangi bir kalıntı bırakmadan çıkarılması önemlidir, çünkü ciltte ince bir tabaka bile sonradan tahrişe neden olabilir.
Herşeyi iyice yıkadın mı, yine de kuru cilt hissine kapıldın mı? Ardından cildin etrafına birkaç serin sarım koymaya yardımcı olur. Buzdolabından soğuk su ya da süzme peynirle olsun farketmez – bu tür cildinizi yumuşatır ve tüylerden arındırmak inanılmaz derecede iyidir!
Prosedürün sonunda pürüzsüz bir cildi biraz besleyici losyon ile kremalısınız. Buna ek olarak cildi sakinleştirir, nemlendirir ve cilt üzerinde canlandırıcı ve canlandırıcı bir etkiye sahiptir. Şüphe, her zaman aloe vera ile losyonlar itimat – Ancak burada, sen tahriş olmuş ciltler için losyon uygundur ve kokuları olmadan mümkün yöneten emin olmalısınız!
Tüy dökücü krem ​​erkek testi – bunlar en iyi kremlerdir!
Belirtildiği gibi, erkekler aynı tüy giderme kremlerini kadın olarak kullanabilirler. Kremler – hangi cinsiyete atfedildikleri önemli değil – hepsi aynı şekilde çalışır. Bu nedenle, erkeklerin diğer tüylerden arındırıcı kremler tavsiye etmesine gerek yoktur, bu nedenle mevcut testimize yeni bir kurulum yerine başvurmamız gerekir. Bu tam olarak aynı olurdu. Bazı erkekler hala tüy alma kremlerinin başlıkta “erkekler için” taşıdığından endişe ediyorlarsa, kayıt bile yapabiliriz
Tüy dökücü krem ​​testimiz için tıklayınız.
Alternatifler – insan (lar) tüy dökücü krem ​​yerine başka ne kullanabilir?
Bacakları yumuşatmak, koltuk altlarını ve kaşları biraz krema ile hafifletmek gibi – epilasyon kremi herkes için değil. Bazıları, bu yöntemle cilt tahrişi olmaksızın iyi sonuçlar elde etmek için çok hassas bir cilde sahiptir. Diğerleri, sırayla, bu macunların genellikle çok kimyasal ve hoş olmayan kokularını uygulamak için çok fazla rahatsız ediyorlar. Yine de diğerleri, kremler ile hiçbir şey yapamazlar, çünkü bunlar kesinlikle samimi tedaviler için uygun değildir. Ne kadar iyi seçim yapabileceğiniz yeterli alternatif var:

Aklınıza gelen ilk alternatif traş olur, elbette ki, Bununla birlikte, birçok kullanıcıda tüy dökücü krem, tıraş mandallarından kaçınmak için genellikle traşa alternatif olarak düşünülmüştür! Bu yüzden çoğu birçoğu klasiklere geri dönmeyecek, ama farklı bir yöntem aramayacaklar.

Başka bir olasılık, örneğin, epilasyon – hangi kişinin kökleri ile birlikte tüylerin yırtılmasını anlamasıdır. Bu kategori, ılık balmumu veya soğuk balmumu şeritleri, reçineler, şekerleme ve epilasyon ile balmumu içerir.epilatör ile düşmek. Bu tekniklerin hepsinin ortak noktası, daha önce bahsedildiği gibi, kılın kök ile birlikte uzaklaştırılmasıdır. Bu, daha uzun süreli sonuçlar getirir. Sadece olumsuz: çok fazla acı verebilir. Bu, birçok erkek için sunduğumuz son alternatifi denemek için yeterli bir sebep olabilir.
Acısız epilasyon – işe yarıyor.

Bir diğer popüler depilasyon yöntemi – ve bizim favori – IPL lazer ile kalıcı epilasyon olduğunu . Bu teknikte, tüyler büyümelerinde ışık darbeleri ile inhibe edilir. Birden fazla ve düzenli bir uygulamada, istenilen yerlerde kılların tamamen yokluğu bile ne getirebilir! Gerçek olamayacak kadar iyi geliyor, ama aslında mümkün – pek çok olumlu deneyimle de destekleniyor. Tek dezavantaj: güzellik merkezinde böyle bir tedavi paraya karşı güçlü olabilirBu yüzden birçok potansiyel kullanıcı caydırdı. Neyse ki, bu sorun uzun bir süre için rahatsızlık vermedi ve bu nedenle IPL cihazları ev kullanımı için zaten mevcut! Braun ve Philips gibi üreticiler bile kendi ürün serilerini piyasaya sürdüler. Bir ev aletinin maliyetini bir salondaki tedavi masraflarına karşı hesaplarsa, satın alma işlemi birkaç kez kendiliğinden ödeyecek ve kalıcı olarak pürüzsüz bir cilt gelmeyecek!

Kalıcı IPL epilasyon ve piyasadaki en iyi lazer cihazları hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, IPL cihaz testimiz için buraya gelin !
Sizin için en iyi IPL cihazlarını test ettik.

Burun kılları kurtulmak
Burun epilasyon yöntemleri – bu şekilde çalışır.
Nazal epilasyon yöntemleri – tüysüz pürüzsüz bir burun için doğru prosedür ile.
Daha fazla bilgi edinin
Bikini hattı depilasyonu / ağda / tıraş
Bikini çizgisi – bunlar en iyi yöntemler
Bikini çizginizi nasıl en iyi şekilde korursunuz? Farklı yöntemleri test ettik. Pürüzsüz bir bikini çizgisi için ihtiyacınız olan cihazları buradan okuyun.
Daha fazla bilgi edinin

Adamın epilasyonu daha kalıcı olmamıştı. Özellikle insanın ihtiyaçları için tasarlanan etkili kaldırma teknikleri sayesinde.
Daha fazla bilgi edinin

Kalıcı
Epilasyon Maliyetleri Bikini Hattı – Balmumu, Tıraş, Epilasyon veya Lazer?
sakal çıkarmak
Kalıcı epilasyon
ışık ile Kalıcı epilasyon
ev de kalıcı epilasyon
kıllarını alıcı / Epilasyon Pads
AYRICA İLGİNÇ
Testte epilatör
Epilatör testi – bunlar piyasadaki en iyi epilatörlerdir
Epilatör erkekler
Erkekler epilatörlerin karşılaştırması – en iyi cihazlar
Philips epilatör
Philips epilatör – tüm bilgi ve en iyi ekipmanın testi
Kahverengi epilatör
Braun Epilatör – en iyi Braun epilatörlerinin gözden geçirilmesi ve karşılaştırılması
IPL cihaz testi
Mükemmel IPL kıl Çıkarıcı Cihaz Testi 2018!

 


Çizgi klima arıza teknik servis olarak istanbul bulunan ataşehir klima arıza servisi bostancı klima arıza servisi kadıköy klima servisi arıza maltepe klima servis ve teknik arıza servisi kartal teknik servis arıza pendik teknik arıza klima tuzla iş alanları klima servisi.
porno film porno izle brazzers porno hd porno hd film cehennemi film kijken porno sinema konulu porno
mobil porno yerli porno